nadpis H1

O nás

Základné údaje:

Spoločnosť ATEA Slovakia, s.r.o. bola založená 27.2.2003 ako spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie externých účtovníckych služieb a podnikateľského poradenstva. 

Jediným zakladateľom a spoločníkom je Ing. Andrea Bakošová.
Základné imanie spoločnosti je 16.600,00€.

Spoločnosť má prevádzku na Školskej ulici 919 v Mojmírovciach a sídlo na Štefánikovej 1806/44 v Mojmírovciach.

    História:

Firma si otvorila prvú prevádzku externého spracovania účtovníctva v roku 2003 krátko po založení spoločnosti a to na Coboriho 2 v Nitre. Začiatky bolo veľmi ťažké, ale rokmi pribúdali klienti (najmä malí a strední podnikatelia), ktorí potrebovali riešiť okrem účtovných problémov i strategické úlohy. Preto musela spoločnosť rozšíriť svoj odborný obzor a zamerala sa na riadenie a implementáciu strategických projektov vo firmách. Pod pojmom strategické projekty je potrebné chápať najmä projekty smerujúce k zefektívneniu riadenia firiem, kontrolingu, účtovníctva, personálnych zmien, zlepšovania postavenia na trhu a potreby vzdelávania zamestnancov našich klientov. 

Od roku 2003  sme riešili viac ako stovku rôznych projektov.

Od polovice roku 2015 sa od spoločnosti odčlenila celá  divízia účtovníctva a spoločnosť poskytuje ostatné služby svojim klientom i naďalej s výnimkou poskytovania účtovníckych služieb.

Motto spoločnosti:

Úlohou našej spoločnosti je chrániť ekonomické záujmy klientov a to po všetkých stránkach bežného podnikania.Našim klientom poskytujeme prvotriedny servis a diskrétnosť.Kontinuálne riešime i sekundárne dopady rozhodnutí na klienta s dôrazom na jeho budúcnosť.

Rýchly kontakt

Adresa: 
ATEA Slovakia, s.r.o.

Štefánikova 1086/44
Mojmírovce
951 15

Email:
bakosova@ateaslovakia.sk

Phone: 
+421 37 7798393

Kontaktný formulár